дерев'яні жалюзі Ціна на дерев'яні жалюзі встановлюється в залежності від розмірів (висоти і ширини) полотна. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний для вас варіант за прийнятною ціною. Орієнтовну вартість ви можете дізнатися у менеджера.
Ми гарантуємо персональне зниження ціни за таких умов:

  • товар конкурента абсолютно ідентичний нашому;
  • конкурент пропонує аналогічні умови оплати, доставки та комплектації товару;
  • є посилання на ціну товару, його розрахунок або попередній рахунок-фактура.

 

Наші фахівці проводять замір вікна з виїздом на дім, а також подальшу установку готових жалюзей.
Хочете придбати дерев'яні жалюзі у Львові? Краще рішення - «РВК» Львів: ми виконуємо свою роботу якісно і в строк!
На ринку пропонується широкий асортимент різних моделей жалюзей з різних матеріалів. Останнім часом стали користуватися популярністю жалюзі горизонтальні дерев'яні. Такий вид жалюзей на перший погляд може здатися досить суворим і лаконічним, але саме цей матеріал дозволить створити теплу атмосферу в кімнаті.

  • До переваг дерев'яних жалюзей можна віднести той факт, що вони з легкістю підійдуть практично до будь-якого інтер'єру: від житлових кімнат і кухні до офісних приміщень.
  • Плюс дерев'яних жалюзей на вікна - їх чудова здатність обмежувати потоки сонячного світла: ви можете самостійно регулювати ламелі жалюзі, вибираючи оптимальний для вас рівень освітлення кімнати.
  • Жалюзі з дерева не деформуються при перепадах температур, тому їх можна сміливо використовувати і на кухні. Проте, при очищенні жалюзей важливо обмежитися сухим прибиранням, щоб уникнути здуття і появи тріщин на пластинах.
  • Дерев'яні жалюзі варто вибирати людям, що страждають на алергію, так як цей вид жалюзі є екологічним і гіпоалергенним.

Також жалюзі з дерева стануть прекрасною альтернативою звичайним шторам в дитячій кімнаті.

Design & SEO www.pbb.lviv.ua