танинна ролета день-нічСучасне рішення "День-Ніч" поєднує в собі дві тканини, суцільну і прозору. За рахунок цього поєднання ролета виконує функцію тюлі і штори

Ролета "День-Ніч" має подвійну тканину, що дозволяє їй регулювати кількість освітлення в приміщенні ☀️ Сучасний вигляд цієї системи підійде в різноманітний інтер'єр від кухні до спальні, від офісу до ресторану.

Тканинні ролети «день-ніч» або «зебра» – це сучасна модель, яка дозволяє плавно коригувати інтенсивність освітлення в кімнаті. Оригінальна новинка об'єднала в собі відмінну ергономіку тканинних штор і функціональність жалюзей. Ролети «день-ніч» складаються з 2-х текстильних полотен, на яких рівномірно чергуються непрозорі та прозорі горизонтальні смуги. Полотна, намотані на два різних вали, розгортаються окремо. Користувач на свій розсуд опускає і зміщує штори, регулюючи найбільш комфортний рівень денного світла в приміщенні.

Комфортне освітлення в будь-який час доби

Якщо на вулиці похмуро, рулонні штори «зебра» можна підняти. У дні з яскравим сонцем рекомендовано розгорнути обидва полотна штор таким чином, щоб темні смуги тканини перебували за світлими. При помірній сонячної активності непрозорі фрагменти тканини розташовують за прозорими, впускаючи більше світла в приміщення.

Модельний ряд і установка

В залежності від розміру віконного отвору і побажань замовника, рулонний механізм можна монтувати на відкос, віконну раму або кожну стулку вікна окремо. Горизонтальний блок штори кріплять до гладкої поверхні самонарізами або двостороннім скотчем. По периметру штора «зебра» прошита волосінню, завдяки якій ідеально зберігається форма і положення полотна в розгорнутому вигляді.

Види штор «день-ніч»:

  • Відкритий тип – вал з намотаним полотном видно.
  • Касетний тип – вал зі шторою і ланцюговий механізм захований під коробом.

Регулювання

Класичні рулонні штори «день-ніч» опускаються і піднімаються за допомогою ланцюжка. Якщо порівнювати з іншими подібними моделями, «зебра» в 1,5-2 рази важчі, тому що механізм і вал таких ролетів виготовляють з міцного алюмінію. Рулонні штори «день-ніч» також можуть регулюватися дистанційно, за допомогою пульта ДУ або перемикача на стіні.

Переваги

  • Надійність.
  • Екологічність.
  • Не притягує пил – полотно з антистатичним просоченням.
  • Легкий догляд – для очищення досить пропилососити або протерти вологою губкою.

Ролети «день-ніч» у Львові

Підбираєте тканинні рулонні штори «зебра» для спальні, вітальні або кабінету? В нас ви можете купити готові моделі або недорого замовити віконний декор за індивідуальними параметрами в Львові. Ми гарантуємо високу якість виробів, відмінну роботу механізмів рулонних штор «день-ніч» і конкурентні ціни.

olimpos2
olimpos21
olippos2
roleks_z
roleks_z1
roleks_z2
roleks_z3
roleks_z4
yeverest
yeverest1
yeverest2
yeverest3
yeverest4
yeverest5
yevrest

Design & SEO www.pbb.lviv.ua