фотодрук на тканинних ролетах у ЛьвовіСвітлозахисні тканеві ролети з фотодруком несуть декоративну функцію, будучи прикрасою вікна. Такі рулонні штори – вибір творчих людей, які хочуть оточити себе унікальними речами, створити собі комфортні умови для відпочинку, роботи. Це також спосіб виразити свою індивідуальність, підкреслити унікальний, вишуканий смак.
Сучасні технології дозволяють наносити на тканинні ролети різні зображення. Це можуть бути фото людей і домашніх вихованців, красивих місць і різних предметів; це може бути оригінальна напис або логотип компанії. Прикрашаючи інтер'єр, можна втілити найсміливіші ідеї.

Як наносять фотодрук на ролетах

При нанесенні на полотно зображень використовують технологію широкоформатного УФ-друку. При цьому застосовують нешкідливе УФ-чорнило, завдяки чому вироби з таким друком підходять для інтер'єрів житлових приміщень і безпечні для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Переваги УФ-друку в порівнянні з термодруком

  • Зображення, нанесені на полотно за допомогою УФ-друку на сонці не вигорають, оскільки малюнок вкривається багатошаровою плівкою, яка захищає зображення від УФ-променів;
  • виразні, яскраві, контрастні;
  • розділення 720-1440 dpi;
  • точно передають кольори і зберігають механічну стійкість до 7 років і більше;
  • екологічно безпечні.

Такі вироби можна без побоювань використовувати в житлових будинках, офісах та інших приміщеннях, у тому числі з жорсткими санітарними нормами.

Як доглядати

При догляді за ролетами з фотодруком можна використовувати суху чистку за допомогою пилососа або м'якої серветки, для видалення плям дозволяється застосовувати злегка вологу губку.

Ціна

Ціна на фотодрук залежить від:

  • розмірів конструкції і зображення (ширина і висота);
  • вибору матеріалу і кількості кольорів.
Design & SEO www.pbb.lviv.ua