маркізи львівНаша компанія займається продажем і установкою різних навісних елементів, які призначені для використання на вулиці і захисту будівлі і людей від погодних явищ, в тому числі і маркізів у Львові. Пропонуємо своїм клієнтам купити виключно якісну продукцію, постійно розширюємо асортимент товарів.

Маркізи від РВК
Маркізи від РВК

Маркізи — це навіси, що складаються з міцного каркаса і тканини, опорою якого служить стіна будівлі. Такий навіс може бути розбірним або статичним, залежно від конструкції каркаса. Маркізи львів'яни використовують над вікнами, дверима будинків, магазинів і кафе, їх часто застосовують в якості навісу для автомобіля, як даху над верандами і альтанками.
Вперше маркізи почали використовувати ще в XIX столітті, але сучасні моделі значно відрізняються від старих варіантів — вони мають продуману конструкцію, а тканина для маркіз вибирається міцна і довговічна, здатна витримувати будь-який вплив навколишнього середовища.

Види маркізів

Існує досить багато видів маркіз, але в більшості випадків мешканці Львова купляють один з поширених варіантів. В його конструкцію за бажанням клієнта, можуть бути внесені зміни. Серед найбільш часто використовуваних видів:

 • Пергола — одна частина каркаса має точку опори на стіні, для іншого створюють спеціальні колони. Тканина може бути згорнута в трубку. Такі моделі можуть бути дуже великого розміру, вони відмінно витримують сильний дощ та потужні пориви вітру, тому часто застосовуються на відкритих просторах.
 • Ліктьова маркіза — опори такого каркаса складають посередині завдяки спеціальному «ліктю». В залежності від ширини і ваги тенту кількість таких «ліктів» може бути до чотирьох штук. Кут нахилу маркізи також може регулюватися.
 • Маркіза-корзина — форма тенту півколо або опуклий круг, тому дана модель отримала назву «корзина». Зазвичай встановлюється над вікнами і дверима.
 • Фасадні маркізи — використовуються замість жалюзі, встановлюються над вікнами. Тканина на такий маркізі може змотуватися в рулон, складатися в кілька разів або просто відкидатися назад. Конструкція складна, її тип може варіюватися в залежності від конкретних завдань.

Переваги

Порівняно з навісами та козирками, маркізи мають безліч переваг. Таке пристосування:

 • відмінно затінює все вікно і не дозволяє нагріватися пластиковим склопакетам;
 • захищає меблі, шпалери, тканини в приміщенні від вигорання;
 • захищає від відблисків на екранах телевізорів, моніторів і інших пристроїв;
 • забезпечує надійний захист від вітру і дощу;
 • складаний дах для будь-яких цілей — альтанок, веранд, терас, літніх кафе;
 • мінімальна вага конструкції при високій міцності каркаса;
 • можливість оформити тент по своєму смаку або розмістити на ньому рекламу кафе, магазину, бутіка.
Design & SEO www.pbb.lviv.ua