avtomatykaАвторитетні виробники відкатних воріт та автоматики для воріт, включаючи вже відомий бренди Comunello, пропонують споживачеві і монтажним організаціям дуже зручний вибір: купити на 100% сформований комплект автоматики для воріт під конкретну модель відкатних воріт, або ж обмежитися купівлею якого-небудь одного або декількох елементів. Якщо орієнтуватися на ціну, то готовий комплект для автоматизації воріт від Comunello виглядає привабливіше.

Разом з тим, підбираючи автоматику Comunello поелементно можна домогтися істотного розширення функціональних можливостей комплекту в цілому.
Для автоматизації воріт можуть бути використані два типи приводів – гідравлічні та електромеханічні. Радіоприймачі систем управління відкатних воріт і пульти управління відкатними воротами, як втім, і у випадку комплектації систем автоматизації відкатних воріт інших типів, що розрізняються ступенем захищеності коду доступу до системи управління воротами. Ціна комплекту управління воротами зростає із зростанням його функціональності і ступеня захищеності, але ціна такої захищеності, з іншого боку, – це ваш спокій!

Проблеми вибору

comunelloВибір комплекту для автоматичних воріт – захід досить відповідальна і професійна. Крім ціни, особливостей модифікації воріт і функціональних можливостей автоматичного комплекту враховувати слід і надлишкову вітрове навантаження, що припадає на полотно воріт у процесі їх експлуатації.
Віддаючи перевагу якісним автоматичним системам управління відкатними воротами, Ви стаєте власником надійного і перевіреного рішення за прийнятною ціною.

Автоматичні приводи Comunello

Ціна автоматичних воріт багато в чому визначається особливостями конструкції приводу, встановленого на воротах тій чи іншій модифікації. Чим досконаліша конструкція приводу для воріт і чим вище, відповідно його ціна, тим з більш складною конструкцією воріт він зможе впоратися. Гідравлічні приводи Comunello здатні переміщати надважкі конструкції воріт, але недоліком такого виконання виявляється схильність масла, використовуваного для змащування приводу і направляючих воріт промерзання. Електромеханічні приводи Comunello позбавлені цього недоліку і можуть забезпечувати стабільну роботу воріт при більш низьких температурах.
Безперебійну роботу воріт в широкому діапазоні температур гарантують приводи концерну Comunello, оснащені акумуляторними батареями. Таке рішення виявляється оптимальним у випадках низької інтенсивності циклів відкривання/закривання воріт – в гаражах приватних будинків, котеджів тощо Геніально простим і ефективним рішенням проблеми стала пропозиція інженерів компанії забезпечити додаткове харчування приводу воріт за рахунок сонячних батарей. Ціна таких воріт трохи вище своїх аналогів. Але і ціна комфорту і безпеки, погодьтеся, цілком порівнянна.

 

Design & SEO www.pbb.lviv.ua