ramkaБез москітних сіток не обійтися в весняно-літній період, коли комахи ведуть активний спосіб життя. Також москітні сітки обмежують надходження в приміщення тополиного пуху і вуличного пилу.

 

1. Рамкова  москітна  сітка. Якщо перед Вами постала проблема захисту будинку від літаючих комах, тополиного пуху або всілякого сміття яке летить у вікна, то краще рішення в даному випадку - це купити москітну сітку на вікна або балкон. Рамкові москітні сітки - найбільш простий, звичний і в той же час досить ефективний спосіб захисту приміщення.

2. Дверна москітна сітка. Дверна москітна сітка на відміну від віконних сіток не так сильно поширена. Але не дивлячись на це вона є дуже зручним і практичним захистом від комах і бруду. Найчастіше проводиться установка москітних сіток на балконні двері, а також на двері, що ведуть на веранди або тераси. У більшості випадків вони використовуються в заміських будинках, котеджах, дачах.

proektna3. Ролетна (рулонна) москітна сітка. Ролетні сітки відрізняється тим, що в будь-який момент сітка може бути згорнута в рулон, який буде знаходитися в алюмінієвому коробі, розташованому вгорі рами вікна. Дістати полотно сітки з короба можна, потягнувши за спеціальну ручку. Коли край сітки дійде до нижньої частини рами, його фіксують за допомогою спеціальних елементів. У даній конструкції передбачені бічні направляючі, які допомагають згортати і розгортати сітку.

plice4. Система сіток плісе. Москітна сітка плісе універсальна, за рахунок використання плісированого москітного полотна складається і розкладається за принципом «гармошки». При цьому москітна сітка плісе відкривається в площині отвору і не вимагає додаткового місця. Сітки плісе відмінно підходять для перекриття великих отворів в котеджах, басейнах, альтанках і інших приміщеннях. Ідеальне рішення для установки на мансардні вікна і балконні двері.Вони довговічні , оригінальні і застосовуються там , де установка звичайних сіток неможлива.

Design & SEO www.pbb.lviv.ua