секційні гаражні ворота алютех classic Alutech випускає автоматичні секційні ворота, розраховані на довге і активне використання. Ця вимога є ключовим при розробці таких воріт. При виробництві всіх елементів забезпечується максимальна довговічність і стійкість до зношування. Полотно складається з 45-міліметрових панелей. Вони забезпечують секційним воротам Алютех Classic максимальні показники міцності серед усіх європейських аналогів.

 

 

 

 

 

Захист від корозії і пошкоджень

Основа конструкції секційних воріт для гаража — сталеві панелі. Метал є оцинкованим і додатково захищається якісним полімерним покриттям. Завдяки цьому він надійно захищений від іржі, а також від механічних ушкоджень. Поверхня покривається дрібним малюнком. За рахунок цього навіть у випадку, якщо поверхня буде незначно пошкоджена, дефекти залишаться непомітними.

Міцність автоматичних воріт Алютех

Висока міцність воріт Конструкція сталевого корпусу для панелей має вдосконалений профіль. Зверху і знизу сталеві листи, що формують профіль, фіксуються спеціальним замком. Це захищає панелі від механічних деформацій і розшарування.

Енергоефективність

Корпуси панелей заповнюються спіненим твердим поліуретаном. Він не містить токсичних або небезпечних речовин (у тому числі, фреону), екологічно безпечний. Таке наповнення забезпечує підвищену якість теплоізоляції.

Стабільна геометрія воротного полотна

Голівка кожної панелі має спеціальну конструкцію, що забезпечує самостійне центрування. Зібране з таких панелей полотно стійке до перекосів, зберігає стабільне положення. Додатково голівка дозволяє спростити монтаж секційних воріт.

Виробництво за стандартами якості ЄС

У виробництві секційних гаражних воріт Alutech орієнтується на прийняті в Євросоюзі стандарти і нормативи. Так, всі моделі за своїми характеристиками відносяться до другого класу вітрової стійкості. Зібрані ворота мають низьку теплопровідність (коефіцієнт 0,9-1,6 Вт/мК) і високу звукоізоляцію (24 дБ). Вогнестійкість — B2 за стандартом DIN4102.

Антикорозійні властивості

Для петель і кронштейнів воріт використовується нержавіюча сталь. Антикорозійні властивості цих елементів роблять виріб довговічним.

 

Висока якість і довговічність автоматичних секційних воріт Алютех забезпечуються відмінними характеристиками матеріалів і впровадженням унікальних конструктивних рішень. Тим не менш, щоб ворота служили довго і були зручними у використанні, важливо правильно виконати їх монтаж. Встановлення проводять строго по інструкції для конкретної моделі воріт. Фахівці нашої коипанії виконують такі роботи швидко, якісно та недорого.

Сучасні автоматичні секційні ворота Alutech об'єднують в собі найкращі інженерні рішення, доступну ціну, а також простоту використання, зручність, безпеку. Переміщення полотна відрізняється високою точністю. Це забезпечується особливим порядком встановлення напрямних і використанням спеціально сконструйованих роликів. Такі ролики можна регулювати, конструктивно вони являють собою підшипники з міцного пластику.
Керувати відкриттям і закриттям полотна можна вручну або автоматично. Автоматичні ворота можуть мати різну комплектацію. У тому числі, можливо використання стаціонарних або дистанційних пультів. Останні частіше використовуються для комплектації побутових воріт: відкрити їх пультом ДУ можна, не виходячи з авто. Якщо ви вирішили купити автоматичні секційні ворота Алютех - ціни будуть трохи вище, ніж у моделей без автоматики.
Купити систему автоматизації можна в тому числі для вже змонтованих і використовуваних воріт. Такі системи можуть забезпечувати захист від злому підвищеної надійності. При збої електроживлення практично вся автоматика дозволяє переходити на управління вручну.

Для воріт без автоматики передбачена комплектація ригельним замком і металевою ручкою для відкриття полотна зовні. Механізм відкриття має антивандальне виконання.

Якщо встановлені секційні ворота в гаражі приватного житлового будинку, то за добу вони, як правило, виконують 8 робочих циклів (відкриття-закриття). Моделі «Алютех» витримують 25 тис. робочих циклів без зносу основних елементів конструкції. Таким чином, ворота пропрацюють мінімум 10 років, не потребуючи серйозного обслуговування чи ремонту. Далі для того, щоб продовжувати використання воріт, необхідно замінити стару пружину. Якщо планується, що використання воріт буде дуже інтенсивним, їх можна укомплектувати більш довговічною пружиною, ресурс якої становить 100 тис. робочих циклів.

Всі ворота Alutech відрізняє функціональність і привабливий дизайн. Вони мають доступну ціну, що дозволяє використовувати їх для житлових та нежитлових об'єктів. У числі останніх — автосервіси, промислові будівлі, склади, автомобільні мийки та ін.

Основні матеріали і технічні рішення

«Алютех» уважно підходить до вибору сировини, матеріалів і комплектуючих для воріт секційного типу. Завдяки цьому її продукцію відрізняють високі експлуатаційні характеристики.
Для виробництва корпусів панелей застосовується якісна листова сталь. Вона проходить гарячу оцинковку, а потім у кілька шарів покривається полімерним покриттям, що містить поліефір. Це гарантує високу стійкість до утворення іржі і механічних дефектів на поверхні панелей. Лицьова поверхня панелей має декоративне тиснення woodgrain. Завдяки йому формується фактура, що імітує малюнок деревини цінних порід. Таке тиснення виконує не тільки декоративні функції. Додатково воно «маскує» невеликі подряпини на поверхні панелей полотна у разі їх появи.
Панелі для секційних гаражних воріт мають спеціальну конфігурацію, захищає від появи люфту на їх стиках. Також це спрощує проведення монтажу. Біля воріт є спеціальні отвори для проміжних петель, кронштейнів, ручок, замків. Ці отвори виконуються вже на етапі виробництва, що також спрощує монтаж.
Для заповнення сталевого корпусу панелей використовується пінополіуретан. Він являє собою вільний від фреону екологічно безпечний матеріал. Заповнені ним панелі мають товщину в 45 мм. Саме така товщина вважається оптимальною: при ній забезпечується високий рівень теплоізоляції, а також жорсткість всієї конструкції. Такі характеристики панелей роблять секційні ворота Алютех більш універсальними. Так, з їх допомогою можна перекривати широкі прорізи (до 7 м). З нашого досвіду продукція «Алютех» підходить для застосування на виробничих, складських, промислових та інших подібних об'єктах.
Сумарно секції воріт мають чотири шари металу, надійно скріплених між собою. Висока якість з'єднання необхідна для того, щоб не допустити розшарування панелей. Так, неякісна продукція може розшаровуватися від нагріву сонячними променями або після тривалої експлуатації. З воротами «Алютех» цього не відбувається. Поверхня панелі сформована сталевими аркушами. Зверху і знизу вони з'єднані оголовками так, щоб отримати замкнутий контур. За рахунок цього конструкція стає ще міцніше і жорсткіше. Вона здатна витримувати високі вітрові і механічні навантаження.
Для підвищення теплоізоляції, стійкості до зовнішніх впливів і герметичності панелі комплектуються ущільнювачами EPDM-полімеру. Такі ущільнювачі не змінюють характеристик при низькій температурі повітря і забезпечують комфортну експлуатацію воріт круглий рік. Призначення EPDM-ущільнювачів — захист приміщення від холодного повітря, протягів, вологості. Такі ущільнювачі еластичні і компенсують нерівності підлоги.
Для автоматичних секційних воріт Алютех використовуються якісні пружинні механізми. Вони «відповідають» за балансування воріт, їх м'який хід. Застосування таких механізмів дозволяє відкривати і закривати ворота, не докладаючи для цього великих зусиль.
Бічні накладки і торсіонні пружини мають покриття із спеціальним складом. Колір при фарбуванні точно підбирається, і це робить зовнішній вигляд воріт більш привабливим. Покриття, сформований фарбуванням, додатково захищає металеві елементи від утворення іржі.
Для того, щоб направляючі були менш схильні до утворення іржі, для них не застосовуються гвинтові з'єднання. «Алютех» використовує замість них сет-з'єднання (спеціальні заклепки). Це покращує роботу роликового з'єднання.

Design & SEO www.pbb.lviv.ua