Система підходить абсолютно для всіх будівель і споруд, оскільки відрізняється дуже високими показниками теплоізоляції і шумоізоляції. Звичайно, вартість профілю трохи вище середньої ціни на віконні профілі, але компанія Рехау впевнена, що саме SYNEGO стане топовим рішенням як для нового житла так і реконструкції старого.
Властивості
| Конструктивна глибина: | 80 мм |
| Кількість камер: | рама 7 камер, стулка 6 камер |
| Максимальна товщина склопакету: | до 51 мм |
| Теплоізоляція*: |
з ущільненням притвору Uf=1,0 Вт/м²K / Rf**=1,0 м²K/Вт з середнім ущільненням Uf=0,94 Вт/м²K / Rf**=1,06 м²K/Вт |
| Звукоізоляція*: | без сталевого армування до Rw,P = 46 дБ |
| Зламобезпека: | до класу RC3 |
| Повітропроникність: | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність: | до клаcу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення: | RAU-PREN |
| Кількість контурів: | 2 (AD) / 3 (MD) |
Переваги
| Особливості системи | Переваги |
| Рівень теплоізоляції | Підвищена теплоізоляція дозволяє значно скоротити витрати на опалення та кондиціювання, збільшуючи зону комфорту. |
| Звукоізоляція до 46 дБ | Суттєво скорочує рівень шуму, перетворюючи Вашу оселю на оазу спокою. |
| Середнє ущільнення | Спеціальна система ущільнень захистить Вас від протягів та вогкості, а також забезпечить оптимальний притвор, щоб Ви могли відчиняти та зачиняти вікна без додаткових зусиль. |
| Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) | Завдяки спеціальній рецептурі ПВХ та новому вдосконаленому способі виробництва поверхня профілю більш гладка. Завдяки цьому бруд не затримується, а Ваші вікна щодня сяють наче нові. |
| Дизайн | Числені елементи декору та кольорові рішення відкриють перед Вами широкі архітектурні можливості, щоб Ви могли створити вікно Вашої мрії. |
Застосування
- Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в старих будівлях з акцентом не енергозбереженні.
- Підходить для нових будинків, а також реконструкції та ремонту.
Кольорові рішення
Золотий дуб структурований |
Темний дуб структурований |
Морений дуб 2 структурований |
Ірландський дуб структурований |
Янтарна вишня структурований |
Декор горіхове дерево структурований |
Орегон структурований |
Дугласі структурований |
Махагонь структурований |
Коричневий структурований |
Темно-зелений структурований |
Мхово-зелений структурований |
Сірий структурований |
Сірий антрацит структурований |
Сірий антрацит гладкий |
