REHAU Geneo — революційне рішення в світі полімерних профілів. Віконна система Geneo зроблена на основі інноваційного легкого матеріалу RAU FIPRO (фіброволоконний), який перевершує всі аналоги по міцності і допустимим навантаженням. 6-ти камерна профільна система Rehau Geneo є лідером в області енергозбереження серед віконних профілів.
Властивості
| Конструктивна глибина: | 86 мм |
| Кількість камер: | 6 камер |
| Максимальна товщина склопакету: | до 53 мм |
| Теплоізоляція*: | Uf=0,99 Вт/м²K / Rf**=1,01 м²K/Вт (GENEO MD plus: Uf=0,86 Вт/м²K / Rf**=1,16 м²K/Вт) |
| Звукоізоляція*: | без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P = 50 дБ) |
| Зламобезпека: | до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування |
| Повітропроникність: | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність: | до клау 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення: | RAU-PREN |
| Кількість контурів: | 3 контури ущільнення |
Переваги
| Особливості системи | Переваги |
| Рівень теплоізоляції | Дозволяє значно скоротити витрати на опалення та кондиціювання, збільшуючи зону комфорту. |
| Серцевина профілю RAU-FIPRO | Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Можливість відмовитися від додаткового металевого армування у 90% випадків. |
| Звукоізоляція до 46 дБ | Дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль. |
| Середнє ущільнення | Три контури ущільнення забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високоеластичний та стійкий до навантажень матеріал гарантує тривалий термін експлуатації. |
| Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) | Блискучий вигляд. Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. |
| Скошений дизайн стулки | Забезпечує широкі можливості архітектурного оформлення. |
| Дизайн | Різноманітні кольорові рішення (кашування, лакування, алюмінієві накладки). |
| Вперше з повністю армованого профілю можна виготовити круглі, трикутні, трапецієвидні вікна. | |
| Висота непрозорої частини профілю 155 мм | Забезпечує оптимальне проходження світла. |
Застосування
- Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в старих будівлях з акцентом не енергозбереженні.
- Відповідає стандарту будинків з пасивним опаленням.
- Підходить для висотного будівництва.
Кольорові рішення
Золотий дуб структурований |
Темний дуб структурований |
Морений дуб 2 структурований |
Ірландський дуб структурований |
Янтарна вишня структурований |
Декор горіхове дерево структурований |
Орегон структурований |
Дугласі структурований |
Махагонь структурований |
Коричневий структурований |
Темно-зелений структурований |
Мхово-зелений структурований |
Сірий структурований |
Сірий антрацит структурований |
Сірий антрацит гладкий |
