Ефективна теплоізоляційна профільна система монтажною глибиною 70 мм для адміністративних та житлових приміщень. Якщо Ви багато інвестуєте у свій дім і хочете, щоб все до найменших деталей, відповідало Вашим вимогам — профіль Rehau Euro-Design 70 саме для Вас.
Властивості
| Конструктивна глибина: | 70 мм |
| Кількість камер: | 5 камер |
| Максимальна товщина склопакету: | до 41 мм |
| Теплоізоляція*: | Uf= 1,3 Вт/м²K / Rf**= 0,77 м²K/Вт |
| Звукоізоляція*: | до Rw,P= 43 дБ |
| Зламобезпека: | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність: | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність: | до клау 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення: | EPDM |
| Кількість контурів: | 2 контури ущільнення притвору |
Переваги
| Особливості системи | Переваги |
| Рівень теплоізоляції | Дозволяє заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. |
| Звукоізоляція до 43 дБ | Дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном жвава магістраль. |
| Ширина камери армування 35 мм | Можливе виготовлення конструкцій великих розмірів. |
| Два контури ущільнення | Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. |
| Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) | Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. |
| Скошений фальц рами та стулки | Покращене водовідведення та легший догляд. |
| Дизайн | Різноманітні кольорові рішення (кашування, лакування, алюмінієві накладки). |
| Дозволяє виготовити вікна певної форми, наприклад, круглі, трикутні, трапецієвидні. | |
| Різноманіття конструктивних рішень завдяки широкій лінійці додаткових профілів. |
Застосування
- Застосовується для виготовлення вікон, балконних та вхідних дверей.
- Оптимально підходить як для об'єктного, так і для приватного будівництва.
- Ефективне для будівель з низькими енерговитратами.
Кольорові рішення
Золотий дуб структурований |
Темний дуб структурований |
Морений дуб 2 структурований |
Ірландський дуб структурований |
Янтарна вишня структурований |
Декор горіхове дерево структурований |
Орегон структурований |
Дугласі структурований |
Махагонь структурований |
Коричневий структурований |
Темно-зелений структурований |
Мхово-зелений структурований |
Сірий структурований |
Сірий антрацит структурований |
Сірий антрацит гладкий |
