Стандартне рішення питання вибору вікон з монтажною глибиною 60 мм для об'єктного та приватного будівництва. Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам, вікна виготовлені з профілю REHAU Euro-Design 60 прикрасять будь-яке приміщення.
Властивості
| Конструктивна глибина: | 60 мм |
| Кількість камер: | 3 камери |
| Максимальна товщина склопакету: | до 33 мм |
| Теплоізоляція*: | Uf = 1,6 Вт/м²K / Rf**= 0,62 м²K/Вт |
| Звукоізоляція*: | до Rw,P= 41 дБ |
| Зламобезпека: | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність: | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність: | до клау 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення: | EPDM |
| Кількість контурів: | 2 контури ущільнення притвору |
Переваги
| Особливості системи | Переваги |
| Рівень теплоізоляції | Економічно вигідна система для застосування в різноманітних будівельних проектах. |
| Ширина камери армування 35 мм | Можливе виготовлення конструкцій великих розмірів. |
| Два контури ущільнення | Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. |
| Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) | Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. |
| Скошений фальц рами та стулки | Покращене водовідведення та легший догляд. |
| Дизайн | Різноманітні кольорові рішення (кашування, лакування). |
| Різноманіття конструктивних рішень завдяки широкій лінійці додаткових профілів. |
Застосування
- Широко використовується для засклення балконних блоків, балконів та лоджій, вхідних дверей.
- Оптимально підходить для об'єктного будівництва.
- Ідеально підходить для будинків з центральною системою опалення, в яких немає ексклюзивних вимог до тепло- та звукоізоляції.
- Широка лінійка додаткових профілів.
Кольорові рішення
Золотий дуб структурований |
Темний дуб структурований |
Морений дуб 2 структурований |
Ірландський дуб структурований |
Янтарна вишня структурований |
Декор горіхове дерево структурований |
Орегон структурований |
Дугласі структурований |
Махагонь структурований |
Коричневий структурований |
Темно-зелений структурований |
Мхово-зелений структурований |
Сірий структурований |
Сірий антрацит структурований |
Сірий антрацит гладкий |
