П'ятикамерна профільна система Rehau Ecosol-Design 70 є кращою пропозицією від Rehau в співвідношенні ціни і якості. Показники теплоізоляції системи відповідають найвищим європейським вимогам, при цьому ціна на дану пропозицію приємно дивує.
Властивості
| Конструктивна глибина: | 70 мм |
| Кількість камер: | 5 камер |
| Максимальна товщина склопакету: | до 41 мм |
| Теплоізоляція:* | Uf= 1,3 Вт/м²K / Rf**= 0,77 м²K/Вт |
| Звукоізоляція:* | до Rw,P= 43 дБ |
| Зламобезпека: | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність: | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність: | до клау 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення: | EPDM |
| Кількість контурів: | 2 контури ущільнення притвору |
Переваги
| Особливості системи | Переваги |
| Рівень теплоізоляції | Дозволяє заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. |
| Конструктивна висота пакету профілів (рама+стулка) 110 мм | Забезпечує потрапляння в приміщення більше світла на 5-7*% (в залежності від конструкції вікна). |
| Звукоізоляція до 43 дБ | Дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном жвава магістраль. |
| Ширина камери армування 35 мм | Можливе виготовлення конструкцій великих розмірів. |
| Два контури ущільнення | Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. |
| Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) | Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. |
| Скошений фальц рами та стулки | Покращене водовідведення та легший догляд. |
