Тканинні штори ЛьвівТканинні ролети «день-ніч» або «зебра» – це сучасна модель, яка дозволяє плавно коригувати інтенсивність освітлення в кімнаті. Оригінальна новинка об'єднала в собі відмінну ергономіку тканинних штор і функціональність жалюзей. Ролети «день-ніч» складаються з 2-х текстильних полотен, на яких рівномірно чергуються непрозорі та прозорі горизонтальні смуги. Полотна, намотані на два різних вали, розгортаються окремо. Користувач на свій розсуд опускає і зміщує штори, регулюючи найбільш комфортний рівень денного світла в приміщенні.

Комфортне освітлення в будь-який час доби

Якщо на вулиці похмуро, рулонні штори «зебра» можна підняти. У дні з яскравим сонцем рекомендовано розгорнути обидва полотна штор таким чином, щоб темні смуги тканини перебували за світлими. При помірній сонячної активності непрозорі фрагменти тканини розташовують за прозорими, впускаючи більше світла в приміщення.

Модельний ряд і установка

В залежності від розміру віконного отвору і побажань замовника, рулонний механізм можна монтувати на відкос, віконну раму або кожну стулку вікна окремо. Горизонтальний блок штори кріплять до гладкої поверхні самонарізами або двостороннім скотчем. По периметру штора «зебра» прошита волосінню, завдяки якій ідеально зберігається форма і положення полотна в розгорнутому вигляді.

Види штор «день-ніч»:

  • Відкритий тип – вал з намотаним полотном видно.
  • Касетний тип – вал зі шторою і ланцюговий механізм захований під коробом.

Регулювання

Класичні рулонні штори «день-ніч» опускаються і піднімаються за допомогою ланцюжка. Якщо порівнювати з іншими подібними моделями, «зебра» в 1,5-2 рази важчі, тому що механізм і вал таких ролетів виготовляють з міцного алюмінію. Рулонні штори «день-ніч» також можуть регулюватися дистанційно, за допомогою пульта ДУ або перемикача на стіні.

Переваги

  • Надійність.
  • Екологічність.
  • Не притягує пил – полотно з антистатичним просоченням.
  • Легкий догляд – для очищення досить пропилососити або протерти вологою губкою.

Ролети «день-ніч» у Львові

Підбираєте тканинні рулонні штори «зебра» для спальні, вітальні або кабінету? В нас ви можете купити готові моделі або недорого замовити віконний декор за індивідуальними параметрами в Львові. Ми гарантуємо високу якість виробів, відмінну роботу механізмів рулонних штор «день-ніч» і конкурентні ціни.

2006_silver_zebra_belaya
2007_silver_zebra_bezh
2008_silver_zebra_korichn
2009_silver_zebra_bordo
2065olimpos_zebra_bezhevyj
2066olimpos_zebra_solomka
2067olimpos_zebra_korichnevyj
2068olimpos_zebra_seryj
2090olimpos_zebra_svetlo_koric
2091_olimpos_zebra_rozovyj
2092_olimpos_zebra_bordovyj
2093_olimpos_zebra_sinij
2094_olimpos_zebra_biryuzovyj
2095_olimpos_zebra_temno_seryj
2096_olimpos_zebra_siren

Design & SEO www.pbb.lviv.ua