ecosol60 Виробники представляють цей сегмент своїх профілів, як найбільш оптимальну пропозицію з відмінним співвідношенням вартості і якості використовуваних матеріалів у профільній системі, що приваблює багатьох покупців.

ecosol70П'ятикамерна профільна система Rehau Ecosol-Design 70 є кращою пропозицією від Rehau в співвідношенні ціни і якості. Показники теплоізоляції системи відповідають найвищим європейським вимогам, при цьому ціна на дану пропозицію приємно дивує.

Eurodesign70 Ефективна теплоізоляційна профільна система монтажною глибиною 70 мм для адміністративних та житлових приміщень. Якщо Ви багато інвестуєте у свій дім і хочете, щоб все до найменших деталей, відповідало Вашим вимогам — профіль Rehau Euro-Design 70 саме для Вас.

Eurodesign60 Стандартне рішення питання вибору вікон з монтажною глибиною 60 мм для об'єктного та приватного будівництва. Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам, вікна виготовлені з профілю REHAU Euro-Design 60 прикрасять будь-яке приміщення.

Brilliant Висока статичність конструкції робить вікна Rehau Brillant-Design ідеальним вибором для індивідуального будівництва. Найвищі вимоги до технічного відповідності стандартам якості забезпечує ідеальну термо - і звукоізоляцію, екологічний профіль ПВХ виробляється і переробляється без шкоди для навколишнього середовища.

Design & SEO www.pbb.lviv.ua